אודות דרך הזית

דרך הזית נוסדה בשנת 2010 בישראל.

בחזונה העסקי, הניחה החברה יסודות ותשתית לעבודה חקלאית עם חקלאי ישראל, לשיתוף פעולה יזמי ותומך, שיביא למיצוי, לא רק את השמן מהזיתים, אלא את היכולת להתפרנס בכבוד מן האדמה ולספק לצרכנים הישראלים שמן זית בטוח, איכותי, מאוזן וטעים.

דרך הזית חברה לשותפות עמוקה עם חקלאי עמק המעיינות בית שאן, וכבר שנים ארוכות שכל תנובת השמן מעמק המעיינות, משווקת על ידי החברה.
מטעי עמק המעיינות, ניטעו במשך שנים ארוכות, וכיום נטועים בעמק כ 5000 דונם של עצי זית מזנים שונים.

מזג האוויר הייחודי בעמק, לצד סוג האדמה והמים שמקורם בבארות מקומיות, מאפשר לעצים להניב זיתים עשירים בארומה, טעמים וניחוחות נדירים.
כל תנובת עצי העמק זורמת לבקבוקי חברת דרך הזית.

בית הבד שמפיק את השמן עבור חברת דרך הזית, שוכן בחצר אזור התעשייה המטופח של עמק המעיינות, בתוכו גם חוות מכלים מקוררת, הגדולה בישראל, ומרכז מילוי ובקבוק מודרני, הכל תחת קורת גג אחת ובקרבה גיאוגרפית שמאפשרת שמירה מקסימלית על איכות הפרי והשמן.

דרך הזית מקיימת יחסים מסחריים עם חקלאים ממקומות שונים בעולם ומייצרת איזון, שבמסגרתו משולבים שמנים איכותיים ממקומות שונים לצד וביחד עם השמנים הישראליים.

POMPEIAN

דרך הזית מייצגת בישראל את חברת POMPEIAN האמריקאית, אחת החברות הגדולות והמובילות בעולם בתחום שמן הזית ומוצריו.

שילוב ושיתוף פעולה זה, מאפשר להביא לצרכן הישראלי שמנים טעימים, איכותיים, בטוחים ומאוזנים לאורך כל ימות השנה.

שמן זית הוא תמצית של בריאות. הוא גורם חיוני בתזונה, הוא השמן היחידי שניתן לכנות "מיץ פרי" מיץ הפרי הזה, ייחודי בתכונותיו הבריאותיות המטיבות, והוא מככב בכל דיאטה ותזונה בריאה ומאוזנת.

אנחנו בדרך הזית שוקדים להביא אליכם הצרכנים את המיטב שיכול לתת עץ הזית, מהפרי ועד והשמן הטוב.

דרך הזית.

צריך להאמין בכדי לעשות.

החזון שלנו

החברה תפעל להוביל את השוק בתחום ייצור ושיווק שמן זית ומוצריו. 

החברה מעמידה את ערכי האמינות, מקצועיות, יצירתיות, איכות, סדר, משמעת, חדשנות ויעילות, כחלק מרכזי בחזונה, תוך שמירה על שירות אישי ומקצועי וטיפוח ההון האנושי.

מהעץ עד הבקבוק

מיום נטיעת שתיל הזית הרך, דרך גידולו, מסיק זיתיו, כבישת הזיתים והפקת השמן, איכסונו וביקבוקו…

אנחנו שם לאורך כל הדרך!